Avaleht | | Kontakt
Vee baasil liimi kasutusjuhendid


JOOLA Rossi Turbo Tuning

Ettevalmistus:
Valage Rossi Turbo liimi kummi tagaküljele ning jaotage pintsliga ühtlaseks õhukeseks kihiks (kuivamisaeg ca 2 tundi, sõltuvalt õhuniiskusest, toatemperatuurist jne). Kui liim kattel on kuivanud (kontrollida puudutades), siis pange uus kiht Rossi Turbo liimi kummi tagaküljele.
On kaks meetodit kuidas lõpetada liimimisprotsessi:
a) kiireim - lahustivaba liimi Joola X-Glue Green Power-ga:
Kui teine liimikiht kummi tagaküljel on kuivanud, kandke üks kiht Joola X-Glue Green Power liimi reketi alusele. 4 -5 minuti möödudes (kui liim läbipaistvaks muutub) liimige kumm alusele. Värskelt liimimise efekt säilib vähemalt 7 kuni 10 päeva. Vajadusel korrake protsessi.
b) aeganõudev Freak lahendus:
Kui teine liimikiht kummi tagaküljel on kuivanud, oodake 8 kuni 10 tundi. Seejärel kandke veel üks kiht( kolmas !)Rossi Turbo liimi ühtlaselt kummi tagaküljele( kuivamisaeg on nüüd ca 2 tundi, sõltuvalt õhuniiskusest ja toaemperatuurist). Kandke üks kiht Rossi Turbo liimi alusele(Tähelepanu:puidu kuivamisaeg on kuni 10 tundi,seetõttu tuleks õhuke kiht Rossi Turbo liimi ka kummi tagaküljele kanda). Kontrollige puudutades, kas liim kummil on kuivanud ning kandke järgmine (neljas!) kiht Rossi Turbo liimi kummi tagaküljele. Kui see on kuivanud, siis liimige kumm alusele.

Tähelepanu: selle meetodi juures peab igal juhul rohkem, kui ühe kihi Rossi Turbo liimi kummile kandma, kuna muidu ei ole liimi kihil piisavalt liimi mõju. Värskelt liimimise efekt säilib 7 kuni 10 päeva. Vajadusel korrake protsessi. Uuesti üle liimides kasutage a või b meetodit.

JOOLA X - Glue Green Power

1. Valage Joola X-Glue Green Power liim kummi tagaküljele ja alusle ning jaotage see vahtaine rulli abil ühtlaseks õhukeseks kihiks.
2. Oodake kuni liim kuivanud on (liim kuivab 4 -5 minutit, kuivamisel muutub liim läbipaistvaks).
3. Liimige kumm alusele.

JOOLA Tuning Box

Hoidke reketit peale igat mängu Joola Tuning Box kileümbrises. Sulgege kruvid ja puhuge kileümbris täis selleks, et saavutada ülerõhku. Jätke reket kuni järgmise kasutuseni Joola Tuning Boxi. Tähelepanu : on tähtis, et peale igat mängu kasutate Joola Tuning Boxi, selleks et säilitada värske liimi efekti kummil. Kasutades Joola Tuning Boxi, kestab värske liimi efekt kauem .


PALUN PÖÖRA TÄHELEPANU LIIMI ETIKETIL TOODUD OHUTUSNÕUETE TÄITMISELE!